Witamy Państwa na stronie WGN - Międzynarodowego Koncernu Obrotu Nieruchomościami reprezentowanego przez F.H.U. "SOREX" s.c.

Kim jesteśmy:
WGN - Międzynarodowy Koncern Obrotu Nieruchomościami jest największym koncernem obrotu nieruchomościami w Polsce i jednym z największych w Europie. Działa od 1990 roku i przez ten czas zdołał wypracować sobie stabilną pozycje na rynku oraz zdobyć zaufanie klientów, którym oferuje usługi pośrednictwa, doradztwa inwestycyjnego, przeprowadzania analiz rynkowych, pomocy formalno - prawnej. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług oraz profesjonalizmowi swoich partnerów, WGN stworzyła Grupę WGN, największą ogólnopolską sieć, w której na potrzeby klientów pracuje ponad 500 osób w biurach na terenie całej Polski i za granicą. Oferty WGN tworzą bazę sieci MLS-WGN i są umieszczane w internetowej ogólnopolskiej sieci ofert nieruchomości rynku wtórnego, pierwotnego i komercyjnego, prezentowanej na portalu www.wgn.pl oraz specjalistyczny com.refe.pl dla nieruchomości komercyjnych. Codziennie do bazy danych wpływa 250-300 nowych ofert. Liczba odsłon w ciągu doby wynosi do 4500 w zależności od dnia tygodnia. WGN, jako jedyne polskie biuro nieruchomości, uczestniczy w międzynarodowych targach nieruchomości: MIPIM w Cannes, ExpoReal w Monachium, Nepix w Kopenhadze, oraz współpracuje przy największych i najbardziej prestiżowych targach nieruchomości w Europie Centralnej - REFE we Wrocławiu.
WGN wydaje własnr magazyny dotyczące rynku obrotu nieruchomościami.
Grupa WGN wykonała usługi dla ponad 9 000 firm i instytucji polskich i zagranicznych.

Jesteśmy członkiem B-C-K SPON Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w obrocie nieruchomościami. W Chrzanowie posiadamy licencję zawodową z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 6165 nadaną przez Ministra Budownictwa oraz posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody mogące powstać w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa.
Chrzanowskie biuro nieruchomości WGN działa na terenie województwa śląskiego i małopolskiego, ale naszą specjalnością jest obrót nieruchomościami na terenie Chrzanowa, Trzebini, Libiąża, Jaworzna, Chełmka, Oświęcimia, Olkusza oraz miejscowości ościennych. Współpracujemy z licencjonowanymi Biurami Nieruchomości.

W naszej działalności kładziemy szczególny nacisk na bezpieczeństwo i fachowość przeprowadzanych transakcji, ponieważ zadowolony klient jest najlepszą reklamą naszej firmy.

Nasza oferta:
Świadczymy specjalistyczne usługi pośrednictwa w zakresie obrotu nieruchomościami w kupnie, sprzedaży i wynajmie wszelkiego rodzaju nieruchomości. Dla naszych klientów oferujemy również pomoc w zaciągnięciu kredytu hipotecznego, wyceny nieruchomości oraz ubezpieczenia jej. Współpracujemy również z innymi fachowcami rynku budowlanego takimi jak: architekci, geodeci, oraz firmy budowlano-wykonczeniowo-remontowe. Dla naszych klientów poszukujemy mieszkań, domów, działek oraz nieruchomości komercyjnych do kupna oraz najmu. Właścicieli oraz zainteresowanych inwestycją w nieruchomości zapraszamy do współpracy.

Rekomendacje:

    Polska Federacja Rynku Nieruchomości PFRN
    Bielsko-Częstochowsko-Katowickie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. B-C-K SPON