PROFESJONALIZM -SKUTECZNOŚĆ -BEZPIECZEŃSTWO KLIENTA

WGN jest największą siecią biur obrotu nieruchomościami w Polsce. W ok. 80 biurach na terenie Polski i za granicą pracuje dla Państwa ponad 500 pośredników, agentów, analityków, prawników i doradców ds. nieruchomości.

WGN to kompleksowe doradztwo na każdym etapie transakcji sprzedaży i wynajmu:

od wyszukania najkorzystniejszych ofert - do sfinalizowania transakcji.

WGN to największa w Polsce baza ofert nieruchomości z rynku mieszkaniowego pierwotnego i wtórnego oraz inwestycyjnego.

Codziennie baza MLS-WGN ofert kupna, sprzedaży, najmu, wynajmu powiększa się o kolejne pół tysiąca nieruchomości. Dzięki rzetelnej analizie rynku ceny są na bieżąco urealniane, co daje gwarancję szybkiej transakcji.

WGN, jako lider, posiada imponującą ofertę rynku nieruchomości komercyjnych, co przyciąga inwestorów z całego świata i przekłada się na największą ilość bezpiecznie przeprowadzonych transakcji.

Jeśli chcesz sprzedać nieruchomość
wystarczy udać się lub zadzwonić do najbliższego biura WGN. Doradca ds. Nieruchomości zbierze dane i dokumenty niezbędne do sporządzenia oferty. Każda nieruchomość jest sprawdzana pod kątem prawnym i trafia automatycznie do sieci wymiany ofert MLS-WGN, posiadającej system kojarzenia klientów.
Doradca WGN na podstawie podobnych, przykładowych ofert pomoże ustalić właścicielowi realną cenę sprzedaży nieruchomości, wynikającą ze średnich cen i aktualnej analizy rynku.

Jeśli chcesz kupić nieruchomość
Skontaktuj się z najbliższym biurem WGN. Po złożeniu zlecenia Doradca zaprezentuje oferty ściśle dopasowane do Twoich potrzeb.

Jeśli chcesz zainwestować w nieruchomości komercyjne
WGN posiada największą w Polsce ofertę rynku nieruchomości komercyjnych, dlatego warto z nami nawiązać współpracę. Doświadczeni Doradcy ds. Nieruchomości Komercyjnych przedstawią najkorzystniejszą i najbardziej opłacalną ofertę wraz z analizą dochodów w krótkim i długim okresie inwestycji.
Ponadto pomagamy w późniejszej, ewentualnej sprzedaży nieruchomości i uwolnieniu zainwestowanych środków.

Wynagrodzenie
Wynagrodzenie na rzecz biura klient reguluje dopiero w trakcie transakcji, stawka wyjściowa wynosi 3% + VAT od wartości transakcji i podlega negocjacji.
Wynagrodzenie to zawiera koszty marketingu oferty w Internecie, prasie i branżowych wydawnictwach, obsługę transakcji, począwszy od sprawdzenia stanu prawnego nieruchomości, poprzez zebranie wszystkich niezbędnych dokumentów, a skończywszy na zaoferowaniu usług współpracujących notariuszy.

Jeśli chcesz w szybkim czasie, bezpiecznie i skutecznie zakupić lub sprzedać nieruchomość, złóż zlecenie w wybranym biurze WGN.